Paslanmaz Havuz Merdiveni

PASLANMAZ HAVUZ MERDİVENİ

Paslanmaz Havuz Merdiveni, Yüzme havuzlarına giriş çıkışlarda kolay ve güvenli yolu seçmeniz sizin için faydalıdır. Kolay giriş ve çıkışın dışında yüzme havuzu suyun içerisindeki temizlik oranı da önemlidir. Paslanmaz ve hijyenik ürünler sayesinde bu hijyeni sağlayabilirsiniz. Paslanmaz Havuz Merdiveni, özel madde yapımı ile klordan etkilenmez ve paslanmaz. Basamakları da kaymaz yüzeylidir ve güvenliğinizi her zaman sağlar.

Paslanmaz Havuz Merdiveni, Havuz kenar ekipmanları, genellikle yüzme havuzu işlevlerini destekleyen aktivite, eğlence veya spora yönelik olan fonksiyonel aksesuarlardır. Tüm havuz kenar ekipmanı seçimlerinde dikkat etmeniz gereken, paslanmaması, herhangi bir yaralanmaya sebep olma ihtimali bulunmaması, bakteriyel oluşumlara izin vermeyecek ve kolayca temizlenebilecek malzeme ve yapıda olması, dayanıklılığı ve görsel açıdan yüzme havuzunuzu tamamlayacak nitelikte olmasıdır.

Yüzme havuzu merdivenleri ile, havuzunuza giriş ve çıkışları kolaylaştırabilir, hemen her havuza uygulanabilen yapıları ile havuzunuzun görüntüsünü tamamlayabilir veya merdiven tutamakları ile betonarme olarak imal edilmiş havuz içi entegre merdivenlerinize konfor ve güvenlik unsurları ilave edebilirsiniz.

Paslanmaz Havuz Merdiveni Özellikleri


- AISI 304 ve 316 kalite paslanmaz çelikten üretilmektedir. .
- Parlak görünümlüdür.
- Q42 mm borudan üretilmiştir.
- Basamaklar paslanmazdır.
- Kaymaz basamaklar.
- Topraklama bağlantılı ankrajlar.
- Civatalar ve bağlantı parçaları ile birlikte gönderilir
Umumi Havuzlar İçin Parçalı 304 ve 316 Model Paslanmaz Çelik Havuz Merdiveni, Parçalı 304 ve 316 Model Paslanmaz Çelik Havuz Merdiveni, Umumi Havuzlar İçin Overflow 304 ve 316 Model Paslanmaz Çelik Havuz Merdiveni, Umumi Havuzlar İçin Asimetrik 304 ve 316 Model Paslanmaz Çelik Havuz Merdiveni, Umumi Havuzlar İçin Overflow 304 ve 316 Model Paslanmaz Çelik Havuz Merdiveni, Ergonomik 304 ve 316 Model Paslanmaz Çelik Havuz Merdiveni, Umumi Havuzlar İçin Kombine 304 ve 316 Model Paslanmaz Çelik Havuz Merdiveni

Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.


Paslanmaz Korkuluk ve Pleksi Korkuluk ihtiyaçlarınız için
www.erciyespaslanmazkorkuluk.com
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.