Paslanmaz Bayrak Direği Aksesuarları

PASLANMAZ BAYRAK DİREĞİ AKSESUARLARI

Paslanmaz Bayrak Direği Aksesuarları- Bayrak Boncuğu

- Bayrak Mili

- Beton Ankraj Vidası

- Mevcut Beton Ankrajı

- Sonsuz Döner Mekanizması

- İp sarma Makara Mekanizması

- Menteşeli Taban Rozeti

- Dekoratif Taban Rozeti
Paslanmaz Bayrak Direği Aksesuarları

Bayrak Boncuğu: Bayrak Boncuğu ,bayrağın rüzgar etkisi ile kendi etrafında hareket ederken, bayrağın bayrak direğinden ayrılmasını engellemektedir.Bayrak boncuğu Plastik ( Polikarbonat ) malzemeden imal edilmektedir.

Bayrak Mili: Bayrak Mili,Bayrak direği üzerinde Bayrağın düz durmasını sağlamakta ve ip sarma mekanizmasının bayrağı rahat indirebilmesi için ağırlığı nedeniyle büyük rol oynamaktadır.

Beton Ankraj Vidası: Beton ankrajı, bayrak direğini zemine sabitlemek için betona gömülür.şablon sacı, saplama ,somun ve puldan ibarettir.Beton ankrajı ST37 galvanizli çelikten imal edilmiştir.

Mevcut Beton Ankrajı: Mevcut beton ankrajı, bayrak direğini zemine sabitlemek için mevcut betona delinen deliklere kimyasal dübel doldurularak deliklere gömülür.

Paslanmaz Bayrak Direği Sonsuz Döner Mekanizma Sistemi; Sonsuz Döner Mekanizması içten ipli sisteme uygun olarak dizayn edilmiştir. Rüzgarın yönünde kendi etrafında dönerek Bayrağın direğe dolaşmasını önler, Rüzgarın yardımı ile bayrağın devamlı olarak dalgalanmasını sağlar.

Paslanmaz Bayrak Direği İp sarma Makara Mekanizması; Paslanmaz bayrak direği aksesuarlarından olan Paslanmaz Bayrak direği İp sarma Mekanizması Bayrak Direginin (110cm )yüksekliğinde yer alır. İçten ipli bayrak direklerinde göndere bayrak çekme işlemini kolaylaştırmaktadır. Mekanizmanın bilyeli kilit sistemi sayesinde bayrak, bayrak direginin istenilen yüksekliğine sabitleyebilir.

Dekoratif Taban Rozeti: Bayrak direginin alt zemin kısmında bulunan , Menteşeli taban Flanşının üzerinde bulunan dekoratif taban rozeti ,montaj tijlerini ve menteşeli taban flanşını kapatarak bayrak direği ile paslanmaz bütünlüğünü sağlamaktadır.

Menteşeli Taban Flanşı: Bayrak Direğinin , alt zemin kısmında bulunan menteşeli taban Flanşı, bayrak direğinin montajını kolaylaştırdığı gibi , sonrasında yerinden çıkarılmasının gerektirdiği hallerde sökme kolaylığını da sağlamaktadır.

Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.


Paslanmaz Korkuluk ve Pleksi Korkuluk ihtiyaçlarınız için
www.erciyespaslanmazkorkuluk.com
sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.